poniedziałek, 17 czerwca 2013

NAJNOWSZE ODCINKI Violetty - 46-50

Siema!
Oto NAJNOWSZE ODCINKI - 46-50 :

46
Tomas chce przedstawić Violettę swojemu ojcu, ale ona nie czuje się z tym komfortowo, zwłaszcza, że Ludmila właśnie zjadła kolację w towarzystwie obydwu panów i ze wszystkimi dzieli się swoim zachwytem. Jade wraca do domu i z wściekłości na Angie urządza Germanowi żenującą scenę w obecności jego klientów. Grozi też zemstą, jeżeli Violetta będzie chciała powrotu Angie.

47
Ludmila wywołuje zamieszanie wyjawiając Leonowi, że Violetta kocha Tomasa. Angie wraca do posiadłości Germana, ale Jade nie ustaje w wysiłkach zmierzających do wydalenia jej i Violetty. Przyjaciele urządzają z zaskoczenia elegancki bal na część Francesci, o której urodzinach zapomnieli. Ludmila ubiera Andresa w kostium Tomasa i całuje go celowo w taki sposób, by Violetta myślała, że całuje Tomasa.

48
Na balu z okazji urodzin Francesci Violetta wkłada kostium Ludmily. Tomas rozpoznaje ją mimo przebrania i wykorzystując sytuację kradnie pocałunek. Problem w tym, że dziewczyna nie wierzy, że wie kogo naprawdę całował.  Spotkanie Angie przy grobie Marii prowadzi do konfrontacji pomiędzy Germanem a Jade. Gregorio organizuje elitarną grupę studentów, w której jest również Tomas, by ratować studio.

49
Leon zdaje sobie sprawę z uczuć, jakie Violetta żywi wobec Tomasa i zrywa z nią, by ułatwić jej wybór. Tomas stara się przekonać Violettę, że Ludmila nie całowała jego, ale Andresa, jednak bez skutku. Ludmila wywołuje zamieszanie zapraszając w jedno miejsce Leona, Tomasa i Violettę, przy czym napięcia nie wytrzymuje Leon. Jade wynajmuje prywatnego detektywa, by zbierał informacje o Angie.

50
Violetta chce udowodnić że to Leon zaprosił ją na spotkanie z Tomasem twierdząc, że ma list, który rzekomo napisał. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest to fałszywka autorstwa Ludmily. Udaje się, by ją przynieść, ale Ludmila jest szybsza i wykrada pismo wraz z pamiętnikiem, w którym jest schowany. Tomas nie przyjmuje do wiadomości winy Ludmily i próbuje ją przeprosić. Jednak Ludmila urządza wszystko tak, by Violetta zobaczyła ją z Tomasem. Violetta wyzywa Ludmilę na pojedynek mający rozstrzygnąć o utworze, który każda z nich wykona. Tymczasem pozbawiony środków do życia Matias pozorując napad kradnie obraz z zamiarem sprzedania go.

!!! OGLĄDAJ VIOLETTĘ W DISNEY CHANNEL !!!
!!! CODZIENNIE O 16:00 !!!


 


Pozdrawiam
M@rysia <3

6 komentarzy:

 1. super z pewnoscią bd oglądać...Tak jak zawsze.:)
  Oglądam 2 sezon po hiszpańsku...Nie ma Tomasa, ale nadal jest LEON <3<3 no i Diego :(

  Zapraszam cię na mojego bloga http://jackiikim.blogspot.com/2013/06/rozdzia-1.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super :)
   Na bloga z chęcią zajrzę :)

   Usuń
 2. Super blog! Bardzo ciekawy :D
  Zapraszam na mojego bloga
  http://thomasviolettaleon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. plis oceń mojego bloga bo mam tam tylko 2 zalogowanych i nie wiem czy kontynuować tego bloga. PLIS OCEŃ TO....
  http://violettaitomas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój blog jest naprawdę niesamowity!
   KONTYNUUJ GO !!!
   Na pewno zdobyłaś nową fankę - mnie :)
   Twój blog ma naprawdę dużą ilość wejść, a do tego początki są zawsze trudne!
   Polecę Twojego bloga i powiem, żeby spamowali Cię komentarzami, chociaż tak czy siak na mojego bloga wchodzi mało osób i na pewno nic Ci to nie da :) :*

   Usuń
 4. Please oceń mojego bloga
  http://violettaleoninlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Śmiało komentujcie, wyrażajcie swoje opinie, zadawajcie pytania!
Każdy komentarz jest na wagę ZŁOTA!